Listopad 2008

DOPR :(:(

30. listopadu 2008 v 21:25 | Ziky[seQ]
VIDÍTE TO?!
NASTAVILA JSEM NEW VZHLED A STRÁNKA JE POD MENU! PŘITOM MENU MAM PŘES VOLITELNEJ BOX :(:( POMÓÓC

To neni úchylka, to je ZIKY

30. listopadu 2008 v 21:17 | Ziky[seQ]
Lidi, jsem si vědoma toho, že designy měním docela často, ale je to kvůli tomu, že ráda dělám PhotoFiltrem, a když si chci nějaký design udělat dopředu, nedá mi to a stejně ho sem šoupnu...takže si budete muset zvyknout!!!

Co koupit k vánocům???

30. listopadu 2008 v 20:46 | Ziky[seQ]
Vánoce se blíží rychlostí blesku, vždyť dnes je 1. adventní neděle.

Staré pověsti české→čtenářský deník

30. listopadu 2008 v 20:32 | Ziky[seQ]

Staré pověsti české

O Čechovi
V Charvátské zemi, kde žil vojvoda Čech a jeho bratr Lech se rozpoutaly krvavé boje a oba bratři se rozhodli, že svou rodnou zemi opustí a půjdou hledat nová sídla. Se svým lidem se vydali na západ přes řeku Odru, Labe a Vltavu. Jelikož už byli po cestě velmi unavení, zastavili se u hory Říp, kde si odpočinuli. Hned z rána vystoupil Čech na horu, odkud viděl úrodnou krajinu. Nadšený pak sešel k lidu a zvěstoval, co viděl. Čech rozhodl, že se tu usadí. Lid nazval novou vlast po Čechovi. Rozdělili si mezi sebe půdu a začali ji obdělávat. Praotec Čech po třiceti letech zemřel. Jeho tělo spálili s potravou i zbrojí. Popel uložili do popelnice, kterou posléze pohřbili.

Kytice→zápis do čten. deníku

30. listopadu 2008 v 20:27 | Ziky[seQ]
Sbírka třinácti lyricko-epických balad, (jedenáct z nich vyšlo už před rokem 1853 časopisecky), ve kterých se setkáváme s nadpřirozenými silami. Vystupuje zde "pravda vyšší moci", která je všeobecně platná. Za provinění vždy následuje trest. Každému však osud přichystá jinou životní cestu. Vždy není k lidem milosrdný - poté vše končí katastrofou (např. Polednice, Vodník). Někdy zas naopak ponechá člověku čas, aby si mohl svou vinu dostatečně uvědomit a zachránit se tím, že se bude kát (např. Poklad, Svatební košile).
Autor v tomto díle ocenil společenské postavení ženy - matky, jako dárkyně života!

Umbrellaman

30. listopadu 2008 v 20:22 | Ziky[seQ]
Veselá odpočinková záležitost Umbrellaman se může pochlubit skvělým nápadem, na kterém je založena. Tvůrci tak opět dokázali, že se dá na prostém a jednoduchém nápadu vystavět velmi chytlavá hra, která strhne všechny hráče. Pomozte Umbrellamanovi vystoupat do nebeských výšin, kde si bude moci plachtit se svým stylovým deštníkem. Vaším úkolem je dostat tohoto legračního mužíčka co nejdále a po cestě nasbírat co nejvíce bonusových předmětů, za které budete bodově ohodnoceni. Způsob hraní je, jak už bylo výše řečeno, zcela jednoduchý. Pomocí počítačové myši musíte vést zlatou čáru, po které se bude Umbrellamanův deštník klouzat. Někdy vám však v cestě budou stát nepříjemné překážky, takže musíte být obezřetní, aby si váš povedený hrdina nenamlátil a nespadl někomu do komína. Umbralaman je půvabná online hra s veselou barevnou grafikou, která spraví náladu každému hráči počítačových her, kterému zrovna není do zpěvu. Pusťte se tedy s chutí do hraní a pokuste se legračního strejdu s deštníkem přepravit až na samý konec hry.Křečkův úlet II.

30. listopadu 2008 v 20:21 | Ziky[seQ]
Bezvadná hra Křečkův úlet se dá najít na superhrách.
Je tu další povedená hra v hlavní roli s roztomilými zvířátky. Tentokrát se jedná o křečky, kteří mají velký sen, proletět se nad jejich domovskou krajinou. Vaším úkolem je správně načasovat odpalovací stroj tak, aby vymrštěného křečka vystřelil do co největší vzdálenosti. Cestou můžete sbírat různé bonusy, které vám fantastický let ulehčí. Pokuste se pomocí pěti pokusů dosáhnout co největší vzdálenosti. Křečkův úlet 2 je skvělá hra, kterou si jednoznačně zamilujete. Neváhejte proto ani chvilku a vrhněte se po hlavě do létání!
Ze začátku je težší vytipovat, kdy křečka odpálit, ale naučíte se to!WAIT PLEASE

30. listopadu 2008 v 19:51 | Ziky[seQ]
Ahoj lidi, rozhodla jsem, že trochu předělám rubriky, nějaké vůbec nevyužívám, takže WAIT PLEASE!

Britney Spears-New sing z nového alba xD

30. listopadu 2008 v 19:16 | Ziky[seQ]


Pixelky-untitled

30. listopadu 2008 v 19:09 | Ziky[seQ]
. . . . .

starhay.blog.cz

tvůj zdrojZiky[seQ]

Bomb it 2

30. listopadu 2008 v 18:58 | Ziky[seQ]
Bomb it 2 je pokračování veleúspěšné hry Bomb it.
Zvolíte si postavičku, se kterou budete hrát a kterou budete pohybovat šipkami a mezerníkem klást bomby. Sbírejte různé bonusy a snažte se bombu umístit tak, aby spolu s ní vybuchl i váš nepřítel. K dispozici máte 4 módy a v každém máte trochu jiný úkol.

New esbé :)

30. listopadu 2008 v 18:46 | Ziky[seQ]
Mám nové esbénko AdLuShQu!!

Něco pro tebe:

Paul Frank

30. listopadu 2008 v 12:26 | Ziky[seQ]

Colourfulls

30. listopadu 2008 v 12:12 | Ziky[seQ]

Pixelky-PCs

30. listopadu 2008 v 12:11 | Ziky[seQ]
tvůj zdrojZiky[seQ]
####

Pixels po xxxtý

30. listopadu 2008 v 12:09 | Ziky[seQ]
Sweet.Puding
. .
tvůj zdrojZiky[seQ]

Zebry

30. listopadu 2008 v 12:08 | Ziky[seQ]
Nevím jak vy, ale já mám tyhle pruhovaný zvířata moc a moc ráda. V zoo je sice cedule moc nebezpečné zvíře ale kámoščiný mamky známej ze zoo (to je složitý xD) říkal, že je to kvůli tomu, že jim lidi dávaj třeba jabka a tak...mi jim šas od času dám Jessinky piškoty, ale protože je vždycky naštvaná, proč nedáme ty piškoty radši jí, zebry se většinou musí spokojit jenom s pampeliškama xD
Soubor:Zebras.jpg

Mamma Mia!

30. listopadu 2008 v 12:00 | Ziky[seQ]
Včera jsem viděla film Mamma Mia, ale nějak jsem vám o tom zapoměla napsat xD

100 otázek na mojí osobu

30. listopadu 2008 v 11:31 | Ziky[seQ]
1. Jméno: Ziky xD Ba ne... Barbora :(
2. Vaše nálada?: jj,celkem dobrá
3. Kolik je hodin?: 11,16
4. Narozeniny: 15.6.
5. Jméno tvých rodičů: Iva, Honza
6. V kolika letech tě měli rodiče: mámě bylo myslim 35
7. Kolik měříš: 158 cm
8. Tvoje číslo boty: 38-39
9. Styl oblečení: těžko říct xD