Možná...part ONE

25. května 2009 v 20:46 | Ziky
Prosím, prosím, smutně koukám, přečtěte si to!
P.s. můžete to najít i v mém Liter profilu.

Zcela neschopna mluvit zaraženě sledovala jak odchází. Odchází a nechává ji na pospas tomu všemu, změti myšlenek, výčitek, zkoumavých pohledů...
Proč to udělal? Proč On? Po celé ty dva roky byl skvělý, neodolatelný, sebevědomý, věrný...nebo to vše byla jen hra? Brnkání na její city, trapná sázka, která se vymkla na nějaký čas kontrole? Možná...

Všichni přítomní ji kamenovali pohledy (proč ji? to on je ten hnusák!), snad jen v Alexově duši by se našla kapka soucit. Ale i kapka se může proměnit v moře útěchy!

,,Vykašli se na něj...''nejistě radil.
Vrhla po něm bezmocný pohled. Její oči se zalily slzami. Snad protože věřila, že jen slaná voda může smýt šrám na srdci...třeba se probudí, někdo ji štípně. Je to sen? Ne....krutá realita.

S klidem v duši jí suše oznámil, že je konec a odešel, bok po boku, ruku v ruce, s vysokou, peroxidem odbarvenou Táňou.
Dva roky spolu chodili, dva roky strávila bez kamarádek, dívky záviděli nejkrásnějšího kluka ve škole, ovšem s Ním... Rozumněli si, díky Němu zažila nejkrásnější chvíle svého života, svoje poprvé...

,,Hodně silný kafe Dejve.''
Jmenovaný, dobronzova opálený barman, v jejich letech se ve skutečnosti jmenoval David, komu by se ale líbilo takové fádní jméno? Ok, někomu možná, on to ovšem nebyl. Z překapávače padaly kapky kávy do připraveného hrnku, stejně jako kropily Tereziny slzy umaštěný ubrus. Usrkla s nápoje a vzápětí ho vypila na jeden lok. Ostatní se mezitím sbalili, protože ručičky hodin ukazovaly k jedenácté a odešli se bavit do víru velkoměsta.

Poslední dobou to možná nebylo jako dřív a s podpásovkou by se přes víkend nějak vyrovnala, takovou hnusárnu však nečekala.
Když už bylo Tomovo zpoždění větší než půl hodiny, rozlétly se dveře a do kavárny dorazil veselý fešák. Namyšlený frajírek, který si nevidí dál než na špičku nosu, pomyslelo si několik děvčat. V jejích očích to byl ale ten nejúžasnější kluk pod sluncem. K ostatním se možná choval arogantně, v Terezině společnosti se však měnil na neukojitelného romantika, zcela oddaného své dívce. Ten den však přišel zařazený vedle Taťány a suše oznámil:
,,Nevim proč čekáš. Je konec, ty káčo.''
 


Anketa

Fakt tu si???

-Jóóó- 100% (1202)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama