11*6*2009* - záleží na tom?

11. června 2009 v 21:04 | Ziky
Kvetha fricai!
Co mě po dlouhé době vedlo k tomuhle pozdravu? Bude to jednak faktem, že psát dokolečka čao už je unavující ale spíš se přikláním k druhému faktu - podruhé čtu Eldest. Proč źnovu? O prázdninách bych chtěla přelouskat Brisingr, přestože vůbec neni jistý, jestli mi ho kámoška vůbec půjčí. A ke čtení Brisingra potřebuju skvěle znát předchozí díly...
Ale o mé posedlosti fantasy jsem mluvit nechtěla...
Někde tam uvnitř, v těch místech kde má být mozek se totiž zrodilo zjištění. Změnila jsem se. Nevím jestli k lepšímu, či k horšímu, změna je tu ale pořád. Ať už je to změnou názoru na některé milované spolumučedníky ve škole, nebo změnou názoru na jisté kluky, to hlavní spočívá v jiné věci.
Proč bych se měla zajímat o to, co si o mně myslí ostatní? Ok, záleží mi na názoru přátel a několika osůbek, ale už je mi ukradený, jestli si ten a ten bude myslet, že se chovám jako třeštiprdlo, nebo ta a ta bába mumlat pod fousem něco o dnešní mládeži...
Po přečtení jednoho zavádějícího článku mi došlo, že se nikdy nezavděčím každému,stejně jako kdybych se snažila sebevíc, vždy budu trn v oku alespoň pro jednoho človíčka. AŤ si myslí co chtějí, někdo má prostě svůj názor, který se nezmění.
foto k zítřejšímu projektu na AJ
Vlastně i já taková byla, ale ta stará Ziky zůstala někde tam na základce, protože nová škola mi otevřela oči. Došlo mi to možná až po roce studia na gymplu, ale někomu určité věci nedojdou ani za celý život. Už jsem pochopila, že lidé se můžou změnit (čímž nenarážím na sebe) když dostanou dobrý důvod.
A jak jsem na tu změť myšlenek, které určitě nerozumíte (nejste sami, já taky ne=) vůbec přišla?? Díky dvěma věcem...o jedné nebudu mluvit =) a ta druhá je prostinká. Ze všech 23 holek, které se nou chodí do třídy nemám tak hrozný vztahy jako s polovinou spolužaček na základce, kam jsem chodila pět let, zatímco tady se vše vyjasnilo za 9,5 měsíce...
Tohle zamyšlení je nudný a jsem si toho vědoma...Ale co, mě přece nezáleží na tom, jestli si nějaká PRinCheSss bude myslet, že mám difnej blog....protože já difná jsem!
Sé onr svedar sitja hvass!
 


Anketa

Fakt tu si???

-Jóóó- 100% (1201)

Komentáře

1 rose rose | Web | 12. června 2009 v 14:36 | Reagovat

Narážíš na článek Lištičky?...nebo no proste o těch dnesšních "dilinkách"? myslíš ten článek?

2 rose rose | Web | 12. června 2009 v 15:40 | Reagovat

No nes ní moc nesouhlasim:
1. háže je do jednoho pytle.
2. nezná je
3 to že máš nekde profil nebo neco neznamená, že si blbá
4. to že se fotíš z tebe taky dedělá dilinku (když se nefotíš v podprdě, samo)
5. nejde o to, jak vypadají, ale jak se chovají
6. treba jak tam psala, že se chichotají ..puberta-mela jí taky!
7. připadá mi že ze sebe delala neco víc ... nadřazenost
8. maximálně to zveličovala
9. tim, jak ten článek napsala ..potvrdila (trochu), že mezi ne patří ..
Jako, mela v něčem pravdu ... ale znam několik takových lidí, kteří se vyznačují odbočováním ze stáda =jsou vulgární, nepřehlédnutelní ... ale na jednu stranu jsou v poho. Neznám nikoho ( tím spíš holku) které by nezáleželo na vzhledu. Fakt ne. A značkový věci? Copak jakost výrobku je pro ní fádnost?

Asi máš pravdu, že to je půl na půl. Ale mě tím docela "rozhodila.."

3 rose rose | Web | 12. června 2009 v 16:10 | Reagovat

mě dojala tím, že se povyšovala ... Jinak je to jen jejich vec jak se budou oblékat :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama