Reportáž z projekťáku

26. června 2009 v 15:30 | Ziky
Reportáž se píše jiným stylem, ale v titulku se mi to líbí, je to takový inteligentní xD
Čůůůs!
Jistě víte, že jsem jela na výlet, v rámci projektového týdne. A....líp uý být nemohlo!

Vyrazili jsme už v 8.30, ve středu. Překvapivě nedorazila karosa, ale nějak jinek křáp a po vyzvednutí mého zapomenutého deštníku ze šatny se mohlo razit.
Při cestě mi bylo docela blbě, ale úžasná nálada na zadní pětce se ukázala jako nejlepší lék. Jelikož je Úštěk od Ústí vzdálený jen zanedbatelnou cestou, mohli jsme tam v 9.00 být. Ale řidič neuměl vůbec, vůbec řídit. Po přežití strastiplné štreky (50 km =)
nás ještě nechala učitelka sedět v busu asi 20 minut... nevím proč.
Nepochopili jsme.
9.22=Míša jí
Po vybalení učitelka dostala spásný nápad. Návštěva kozí farmy!! Prý si alespoń můžeme koupit kozí sýr....
Dvě kůzlata do sebe narážela hlavou, přestože ještě neměla rohy a také tam byla jedna samička, toužící po množení=)
Vedle plotu naší vily =) byl i výběh pro ovce. Každý večer dělaly hluk =)
Při ,osobním volnu' jak učitelka spou neschopnost vykoumat pro nás program nazývala jsme hráli badminton, plácanou, vybíjenou, přehazovanou, ping-pong, ale i opalovaly na pingpongáči, pili Big Shock, hráli flašku. Ou, flaška. Stojí za zmínku. Co zmínku, dala by se napsat slohovka, která ovšem není určena nepovolaným uším a protože kvůli fotce do soutěže Vyfoťte lidi a svůj blog, kterou dala kámoška na Líbko se o mém blogu dozvídá více lidí z mého okolí, nebudu se vypisovat s detaily. Ale byla suprová!! My víme, viď!
Tu první, středeční jsem hrála jenom chvilku a omlouvám se za to=) To jsme šli spát asi ve dvě. Podotýkám, školní výlet! Ale včera, to už ve dvanáct, protože jsme naštvali úču, ale ta včerejší flaška...nezapomenu! Hlavně Maky nezapomene, co? ILY vás všechny...Další den, tedy ve čtvrtek byli všichni z ponocování a budíčku okolo osmé úplně zničení, byla to docela zábava pozorovat ty zombíky xD
Učitelka pozvala lesního. Jmenoval se Dušan Zikmund xD My mu říkaly Duší =) Přípravy na tůru vrcholily (viz flašky=). Ta průhledná, bílá, s tou se tentýž večer hrála Flaška...
Při té pěší tůže s lesním Duším, který tvrdil s cigárem v hubě a kytkou v ruce, že v lese se za a) nekouří, b) netrhají rostliny, c) nekřičí jsme se dost nudili. Tedy pravý opak toho, co dělal náš hajný, že? Nuda je vidět na této fotce, kdy holky vymýšlely jak se zabavit...Adush nezabij mě, ju?
Odpoledne se dost, dost hodně vylepšilo počasí, přestože do té doby pršelo...lidově chčilo a chčilo. Většina lidí se osmělila a vykoupala se v kačáku (rozuměj=hasičská nádrž.) V letu, ta bílá stěna je Maký, tajfun v podobě Viki právě dopadá=) A tamto, Váca =)
A když nuda nepřestávala, což se většinou nestalo, poslouchali jsme skvělou hudbu (viz Werushčin I-pod, je úžasně krásnej=), hráli Activity (viz mluvící bába) a vylepšovaly se (viz nehty...žůžový Sáruš, žloutenka já...).

Prostě to byly tři nejlepší dny v mém životě!
 


Anketa

Fakt tu si???

-Jóóó- 100% (1202)

Komentáře

1 rose rose | Web | 26. června 2009 v 18:09 | Reagovat

Takže jste si to parádně užili, co? :) A co tvoje fotka ... není? :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama