Květen 2010

bohužel

25. května 2010 v 20:13 | Ziky
je mi líto.
rozjela jsem jiný blog a strašně moc mě to baví. jenže dva blogy nestíhám. nemůžu udělat nic jinýho, než prostě jeden zrušit. takže idees už bude navždy(?) uzavřená kapitola mého života, na kterou budu vždy vzpomínat hrozně ráda - strávila jsem tu ČTYŘI ROKY.

pokud je vůbec někdo, koho by zajímal můj nový blog, napište mi do kometářů a já vám pošlu na blog adresu. nechci sem dávat odkaz, protože myslím, že bych čtenáře, kteří sem chodili asi zklamala a mrzí mě, že když se mi idees podařilo tak skvěle rozjet, končím. ale já už vážně asi neumím blogovat nebo co, nemám co přidávat.

tak třeba někdy....omlouvá se
ziky

poslední zvonění!

14. května 2010 v 17:12 | Ziky
Dlouho očekávané poslední zvonění je za námi!
Ráno jsme úspěšně prošli do školy - čistí. pak jsme si šli sednout na sedačky v suterénu, ale to byla chyba. Zrovna tam mají naši maturanti třídy, a když se všichni s vysvědčeními kolem nás prohnali, aniž bychom byli povšimnuti, poslední dvě holky z nás udělaly čtyři mušketýry.
Ve čtvrt na deset se všichni shromáždili před školou, maturanti přivedli zajatce, zazpívali, zlili nás a zase jsme mohli skrze ně procházet zpátky=D

sára, zajatec z naší třídy+káťa. s. nám vyvedli uprostřed ájiny=D

zmoklá kačenka=)+můj šátek

zajatci ze všech tříd, za vydání 100Kč/kus=D
všichni...pozor na mikuláše, má vodu s olejem=D
a čtyři mušketýři=D

alice in wonderland

13. května 2010 v 20:27 | Ziky
Konečně jsme se vydaly s M. na Alenku. Od Burtona a Johnyho, nerozlučné dvojky se slibovalo hodně...a po právu.
Děje se Burton poměrně držel, ale myslím, že i kdyby ho úplně změnil, pořád bude výsledek skvělý! Moc se mi líbil začátek, slavnost, všechny ty ženy v krásných bílých šatech a tak. Místnost se zavřenými dveřmi byla taky povedená, jenom jsem si ji vždycky představovala větší. Jediné, co se mi nelíbilo ohledně provedení, byly některé animace, armáda Srdcové královny byla hodně nepovedená a to samé její drak šampion. Ovšem sama Královna byla úžasná! Včetně její obrovské hlavy=)
Další herečka, Alenka byla...divná. Mě se prostě Mia Wasikowska jako Alenka vůbec nelíbila a její výkon byl dost slabý na to, že hrála hlavní roli.
Ale všechny Aliciny nedostatky vynahradil Kloboučník. Když se poprvé objevil, obě jsme v M. ve stejný moment vydechly: Johny=D On je prostě k sežrání, jak by řekla M. Ten jeho výraz...ááá=D
A kulturní vložka na závěr - v kině nás bylo sedm=D

Celkově film působí skvěle, barevně a bláznivě. Tak, jak by měl.

one magical afternoon...

10. května 2010 v 19:41 | Ziky
jj
jj
jj
jj
elpíčka-mikoláš aleš-klíče-11 let staré elle....

nostalgic...

6. května 2010 v 19:56 | Ziky
nn
připadám si jako šálek, který ztratil svůj talířek. vzpomínáte, jak to bylo v saxaně?

clash of the titans

3. května 2010 v 9:20 | Ziky
→ráda bych doplnila trailerem, ale školní počítače jaksi nemají tuhle vymoženost←

ale holky, vždyť my máme dneska svátek!

2. května 2010 v 20:57 | Ziky
uu
dny by měly mít 48 hodin a víkendy 130 dní. jinak nevím jak to budeme stíhat=)

ono se toho totiž sešlo tenhle víkend nějak moc. čarodějnice, otevíralo se multikino, šli jsme plavat. dnes večer padnu=) takže pěkně popořádku...