Leden 2011

If you have ever loved somebody put your hands up

31. ledna 2011 v 15:53 Zvířata
Už mě to vážně nebaví. Druhý týden ležím doma s nějakou prapodivnou chorobou, které jsem se zbavila asi na tři dny, kdy vznikly tyhle fotky. Ještě nikdy jsem neviděla tak nefotogenického psa jako tohohle hovawarta mého spolužáka, ale...fotku běhu jsem u svého vlastního psa nikdy nezvládla:D
Být nemocný je nuda. Ale aspoň vím, kteří přátelé mě mají fakt rádi, když se tu několikrát stavili a kdo na vás hned první den zapomene a ani nezavolá. Nejhorší je, že oni neví, jak mě mrzí, když jim zavolám a oni se se mnou baví jen tak napůl, protože odpovídají zase jiným, se kterými si mezitím užívají venku. Jo, mám trochu depresivní náladu, nejvíc ze všeho mě štve, že celý týden má být krásně, jasno a já neudělám ani jednu fotku!:)
idees
idees
idees
U těchto fotek mě napadá ještě něco - už si neumím představit život bez psa.


the flood

16. ledna 2011 v 19:52 Město

Jak já miluju tu písničku...:)
Po tom, co jsem si na poslední chvíli pokazil VŠECHNY předměty kašlu na učení, takže víkend byl úplně perfektní. Takhle si představuju dokonalé dny. Včera jsme vyrazili na kešku na Děčínský Sněžník, fotky nic moc, keška nic moc, boty promočené, zima, ale líbí se mi to tam. To místo má hrozně zvláštní atmosféru. Dnes mě čekal geokačerský event, což je nezapomenutelná událost a potom jsme fotily s M. u Labe. Všude bylo neskutečné množství čumilů, kteří potřebují vidět sučasný stav vody. Nejlépe to vystihli dva týpci v busu, které M. nevychovaně poslouchala:
,,Tyhle lidi mě fascinujou. Choděj se dívat, jak teče voda!''
Ale jarní počasí, teplo a slunce mi tak moc zlepšuje náladu, že jsem za ty davy lidí byla ráda a využila je pro několik fotek. Taky vám připadá slunce na fotkách po třech tmavých měsících nezvyklé??:)
...
idees
idees
idees
idees
idees
idees
idees
Tyhle dvě jsou z Děčínského Sněžníku.
idees
idees
A tahle je čistě dokumentační. Na první fotce je silnice, která spojuje druhý břeh Labe se samotným Ústím. Bude sranda se dostat zítra do školy. Šipka ukazuje směr silnice. Šipky na druhé fotce ukazují na asi dvoumetrovou zeď, dostavenou před několika měsíci. Celá stavba ještě není dodělaná a materiál je úplně promočený a něco odplavalo, takže další dva roky počítám s rozkopaným centrem. Zeď měla chránit před snad 100letou vodou, jenže soudruzi nejspíš někde udělali chybu a v tomto okamžiku chybí 14 centimetrů do přetečení. Až přeteče, je to v háji.
idees

black swan

14. ledna 2011 v 22:17 Zvířata
Tak po několika dnech další fotky. Sice nejsem úplně líná fotit, tyhle fotky jsou už ze středy, ale spíš nemám čas upravovat a zveřejňovat. Takže bez zbytečných komentářů, jdu vstřebávat dojmy z kina:)
idees
idees
idees
Vidíte to pozadí na téhle fotce? Zapoměňte na to, že je hrozný. Momentálně je voda asi metr pod tou zdí a je to naše jediná šance - jinak Labe opět spláchne všechno v dosahu. Doufám, že soudruzi nikde neudělali chybu. Stejně ta zeď nevydrží.
idees
idees
Stom za holubem je asi do poloviny pod vodou. Během dvou dnů.
idees
idees
idees
idees
idees

Dream on till your dreams come true.

10. ledna 2011 v 19:52 Zvířata

ne Aerosmith, ne OneRepublic, ne SP, ale Elton John a 2Pac...nejlepší písnička vůbec, i když to není ani trochu můj styl a Dream on jí šlape na paty...:)

Původně jsem sice myslela, že následujících čtrnáct dní budu žít jako mnich...ale situace se vyvrbila trošku jinak, odpadly nám snad všechny nejhorší předměty a momentálně stejně na učení nemůžu ani pomyslet, takže ty zkouškové nebudou zas tak hrozné:D
Dnes bylo naprosto nádherně. Slunce dokonce hřálo! O němině (ok, o přestávce před něminou) jsem seděla na parapetu, poslouchala písničky, v ruce držela sešit, aby to aspoň vypadalo, že se učím, zavřela jsem oři a připadala si jako v létě. Jako bych čekala na zvonění, abysme mohli vyrazit s přáteli k bazénu nebo na ledovou tříšť...áá, chybí mi slunce, všichni měli dneska hned lepší náladu! Sice mě čeká čtvrtletka z příšerný matiky, opáčko z dějáku a dalších milión písemek, ale musela jsem vyrazit aspoň na chvilku fotit...a vzniklo tohle♥:)
idees

P.S. Myslím že ve středu se dokonale ztrapním, takže dopředu neručím za články po tomhle datu...hormon štěstí dělá svoje :D

I wanted to send you all my love but the postman said it was too big.

8. ledna 2011 v 21:26 Scéna
Musela jsem zapátrat ve starých složkách, protože...nevím. Mohla bych se vymluvit na počasí, na to, že nemám nápady, ale spíš se mi nechce fotit. Ale napadlo mě docela dobré téma - co vám dokáže zvednout náladu?

idees
...že taje sníh...
idees
...upřímný pohled do očí...
idees
...nebo snad úsměv?...
idees
idees
...anebo když se vrátíte domů a pes vás vítá jako byste nebyli doma rok?

Mám úžasnou náladu. A zvedly mi ji všechny tyhle maličkosti ale...úsměv vyhrává:D
Jo, a všechny fotky jsou dost hrozně přepálené.
A jestli máte nějaký super-vymakaný a účinný způsob, jak najít někoho na FB, když víte jenom jak vypadá, sem s ním: :Dsunshine in my soul

2. ledna 2011 v 18:42 Krajina
Hrozně moc se mi nechce do školy. Ale tím vás nebudu nudit:) Dneska jsem vyrazila na několik dalších kešek. Bylo nádherně a docela i teplo, připadala jsem si jako na jaře, kdy už přichází obleva a každým týdnem slunce hřeje víc a víc... áá, já chci léto, slunce svítí až do deseti, je vedro až k padnutí a na zahřátí stačí lehké šaty...:D
Omlouvám se, že všude cpu ty barvy. Když mě se ty zimné fotky s nádechem červené líbí mnohem víc. A budu ráda, když mi napíšete, jak se vám líbí hlavně poslední fotka, předem díky za komentáře!:)
idees
idees
idees
idees
idees
idees