Červenec 2012

Tonight´s the night.

26. července 2012 v 19:48 | idees |  Foto
Miluju Dextra. Ale to sem vlastně nepatří.
Doufám, že dneska už konečně usnu. Nenávidím ty noci, kdy se jenom převaluju ze strany na stranu, je půlnoc, pak půl jedný, najednou půl třetí a já pořád nespím. Vím proč to je a vím co mi pomůže. Vypadnout z Ústí. Už v sobotu! :)


Zeleno

16. července 2012 v 18:26 | idees |  Rostlinovky
Při jedné alpské túře jsme si krátili čas tím, že jsme krmili mravence cukrkandlem, který jsme dostali u snídaně. Takže jsem fotila z mravenčí perspektivy, bohužel mi nevyšla žádná fotka mravenců, tak alespoň tyhle zelené :)


Alpská krize

11. července 2012 v 20:07 | idees |  Foto
Rakousko je prostě nádherné. Začínám dost vážně uvažovat o tom, že přestanu flákat němčinu, protože tady by se mohla hodit.

Nemohal jsem se dočkat, až sem pojedu, abych mohla fotit. Jenže my pořád někam pospícháme. A já vím, že s tím foťákem ještě pořádně neumím. Musím si každou fotku udělat pětkrát, abych konečně pochopila jak skloubit závěrku se clonou. Pokaždé, když už se mi to konečně povede, změní se počasí, což je tady v Alpách během pěti minut. Pak potřebuju další čas na to, abych si zase přenastavila foťák, jenže to už jsme zase někde jinde. A tak každý večer jenom zklamaně prohlížím fotky a říkám si, jak bych to vyfotila teď. Jsem zklamaná sama ze sebe, že nejsem schopná to vyfotit pořádně.
Nadruhou stranu - tyhle dovolenkové fotky zajímají tak maximálně mojí mámu a občas babičky. Je to nejspíš tím, že mě prostě nebaví fotit nějaké zámky a fontány, když vím, že tu samou fotku si stáhnu z Googlu. Pak se ale každý večer hádám s milými rodiči, že ty fotky stojej za hovno a že kompakt fotil líp. Nejvíc mě dostala věta, ať nezdržuju a dám si to na automat. Jestli mi tohle ještě někdy někdo jenom pošeptá, zabiju ho.
Kočka v Hallstattu

Břeh Hallstattského jezera

Salzburg

Salzburský dóm

Výhled z hotelové terasy

Grossglockner

Cesta na Grossglockner

Takže kritizujte, raďte.

České Švýcarsko

1. července 2012 v 20:00 | idees |  Foto
Školní výlety nejsou zase tak špatné. Když už nic jiného, můžete fotit.