Leden 2013

usmívejte se

26. ledna 2013 v 22:25 | idees |  Řeči

Celá republika (dobře, spíš polovina) republiky nadává na výsledky voleb. Nebo na naši zemi celkově. Na politiky. Na peníze. Na zdraví. Lidé si nadávají navzájem. Nedělejte to. Otevřete oči a usmívejte se, radujte se, na světe je krásně!

a najedou to všechno začalo dávat smysl

19. ledna 2013 v 20:32 | idees
Už dlouho tápu. Něco hledám, ale ve skutečnosti vůbec nevím co. Bloudím všude, kde se dá a doufám, že cestou narazím na něco, co mi dá ránu přímo mezi oči, já se probudím a najednou budu vědět, jak dál.
Právě teď mám pocit, jako by věci mohly konečně začít dávat smysl. Co když tohle je přesně to, na co čekám, ale než mi to dojde, bude pozdě a mně všechno jen propluje mezi prsty?
Potřebuju pomoct. Potřebuju, aby mě někdo tam seshora nakopnul a jasně mi dal najevo - teď nebo nikdy! Já to někde ve skrytu duše vím. Teď nebo nikdy. Jenom se hrozně bojím, že opět spadnu k nikdy. Musím se naučit překonávat svůj strach. Teď nebo nikdy.

Tak, teď jsem se bleskově vypsala a můžu vám ukázat fotky z kinofilmu. Jsou pouze naskenované a vznikaly od roku 2011 do října 2012. Některé z nich jsou z Turecka. Filmy jsem dala vyvolat až letos, proto ten obří skok.m e z i s v á t k y

2. ledna 2013 v 21:50 | idees |  Foto
Některé fotky jsou z dneška, některé jsou focené už před Vánoci a jedna je dokonce z Vídně.

silly, silly girl

1. ledna 2013 v 21:42 | idees |  Řeči
Dneska o půlnoci jsem se cítila vážně skvěle. Rok 2012 skončil. Ten nejtěžší rok skončil a já to přežila. Rok psychopatů. Cítila jsem se skvěle, i když jsem seděla v jednu ráno uprostřed sjezdovky a bála se, že z lesů kolem může každou chvíli něco vyskočit a sežrat mě. Pak jsem se ale zase vrátila do reality.