Listopad 2013

Dlouhá expozice, smutno v duši a úsměv na tváři

30. listopadu 2013 v 23:13 | idees |  Foto
Jen málokdy se mi povede vytvořit fotku tak, aby ukazovala naprosto přesně to, co si představuju v hlavě. A možná ještě něco navíc. Proto mám z téhle takovou radost. Taky to byla poslední fotka, kterou jsem stihla, než se mi vybil foťák. Když se daří, tak se daří!


Kromě toho, že mě focení na dlouhou expozici neskutečně baví, tak mi tahle fotka hrozně pomohla. Ukazuje opravdový pocity, pocity, který potřebuju dostat ven a pocity, který chci svýma fotkama vzbuzovat. Netuším, čeho chci dosáhnout, ale vidím před sebou jedinou jasnou vizi - moje fotky musí něco v lidech vyvolávat. A přesně všechno to, co se mi povedlo tady, ukazuje směr, kterých se chci ubírat. Mám teď hroznou chuť do focení a spoustu nápadů a myšlenek, co musí ven. Halelujah!

It really hurts deep inside when I am trying to pretend unhurt.
Stránka na FB s tímto názvem má 52.000 likes.
To jen tak pro představu. Mějte se a smějte se, prosím.

Minimalism

25. listopadu 2013 v 21:54 | idees |  Foto
Kéž by bylo všechno tak jednoduché, jako tyhle fotky.

Online vernisáž fotek Směj se!

18. listopadu 2013 v 18:00 | idees
Dnes v 18 hodin, tedy právě teď, probíhá vernisáž naší malé fotografické výstavy v Ústí nad Labem v Dobré čajovně. Pro vás jsem připravila takovou online verzi, takže se pohodlně usaďte, doneste si něco k jídlo (protože jsme pro naše návštěvníky připravily i catering) a užijte si fotky.

Nestíhám, nestačím, nestihnu to, nesvačím...

11. listopadu 2013 v 21:13 | idees
...promiňte, vážení, mám veliké zpoždění.
Včelí medvídci měli od začátku pravdu. K nestíhání mám ale skvělý, úžasný, velkolepý důvod. Pracovala jsem na focení a dneska můžu konečně hrdě prohlásit - máme hotovo! Za týden pořádáme výstavu!