Srpen 2014

Vídeňský fotoreport číslo dvě

29. srpna 2014 v 0:09 | idees |  Foto
Procházím fotky z Vídně a říkám si, že to tam bylo vlastně úplně úžasné. Zajímavé, sice jsem přijela nadšená, ale taky trochu zklamaná, ale teď, s odstupem času, se to všechno zdá nějak lepší. Nejspíš bude pravda, že lidský mozek má ve zvyku si vzpomínky přikrášlovat.
Střecha Albertiny, což je zvláštní stavba a úžasné výstavní prostory, mi evokovala Prahu. Často jsme se s Čechy, kteří byli také na jazykovém kurzu, dohadovali, jestli je Vídeň hezčí než Praha. Za mě ne. Pražské úzké uličky a červené střechy mají mnohem větší kouzlo, než majestátní vídeňské promenády.

První vídeňský fotoreport & zpověď fotografky

12. srpna 2014 v 20:45 | idees |  Foto
Dala jsem si trochu delší blogovou pauzu. Skoro nekonečně dlouho jsem vůbec nefotila pro radost. Proč? Se dvěma nejlepšíma holkama na světě jsme v listopadu založily projekt SMĚJ SE, se kterým se nám začalo v Ústí poměrně dařit, a proto potřeba dalšího tvoření nějak nedorazila. Pokud by vás zajímalo, čemu se teď nejvíc věnuju, koukněte na naše facebookové stránky :)) Po červnové fotící pauze, kdy jsme toho díky SMĚJ SE měly tolik, že bych fotit nestíhala, ani kdybych potřebu fotit měla, přišel 14denní pobyt ve Vídni. Učila jsem se německy, inspirovala se na každém kroku a hlavně fotila a fotila!
* * * * *
První čtyři fotky jsou z náplavky, jednoho z nejlepších míst. Legální grafitti prostory, super plážové bary, street art a rozhodně nejlepší místo pro trávení letních nocí! A taky tam seženete koks...