Prosinec 2014

Vyfotit celý den

28. prosince 2014 v 0:19 | idees
Potřebovala jsme vyzkoušet nový objektiv a nechtělo se mi do zimy. Navíc poslední dobou přehodnocuji veškeré sny a názory na fotografii a o fotografii jako takové a mám chuť si spíš hrát, než tvořit oku lahodící fotky a snažit se dostat do podvědomí lidí. Líbí se mi představa fotících "cvičení", která si nejspíš budu vymýšlet.
Baruš, dnes foť jen červené věci. Dneska foť jen černobíle. Dneska hledej zajímavé barevné kontrasty...a tak. A tak dnes Baruš fotila svůj den a všechno, co jí připadalo důležité. Co je pro ni důležité.


Sníh na sídlišti

27. prosince 2014 v 1:00 | idees
Rána, kdy jsem se probudila do zasněženého města, bývala nejkrásnější na světě. Vystřídala je rána, kdy se probudím do nejmilejší náruče, ale přesto sníh pořád neztratil svoje kouzlo.
(a pusťte si k tomu na ytb Sníh na schodišti...)
Šťastné a jednorožčí

23. prosince 2014 v 23:50 | idees |  Art
Je to oficiální. Vážně jsem se vrátila ke kreslení.
A stejně tak oficiální je, že jsem pořád na obláčku. Neskutečně nekonečně zamilovaná, růžově spokojená.
Tohle byl líbezný rok. Oficialně se blíží ke svému konci. Nejlíbeznější na něm ale je, že zbývá ještě pár dnů, které budou krásné, protože si je krásné udělám.To chce klid

17. prosince 2014 v 23:00 | idees |  Art
Zjistila jsem zajímavou věc. Nejklidnější hlavu mám, když jdu domů. Když mi zima leze pod kabát a já se už nemůžu dočkat, až budu v teple. Mám celý den za sebou a vím, že jsem zvládla/přežila všechno, co bylo nutné. Nic mě nemusí trápit, protože sice začínáme nanovo, ale až zítra. Druhý den. Až v nedohledné době. Dnešek ještě žije a já už nic nemusím...


Blok se mi zaplňuje perokresbami a akvarely. Mám ze sebe radost.