Akce

Krištof Kintera - Výsledky analýzy

17. dubna 2012 v 20:15 | idees
Po dlouhé době výstava. Autobus s wifinou. Špatné období. Moc špatné. Ale i tak bylo dneska v Praze moc fajn.

Shut up, shut up, shut up, Simple Plan are best!

5. září 2011 v 19:03 | idees
Shut up byla určitě nejlepší písnička na zahájení. Zpívám si ji už tři dny a dneska jsem byla nařknuta z toho, že mám špatný slovník :D

Paříž

15. srpna 2011 v 20:41 | idees
Proklikávám se youtubem a najednou si říkám - tam to znám! :D Stačí se podívat na prvních pár sekund a první fotku ;)

Jo, měla jsem se skvěle. Legen-wait for it-dary. Chtěla jsem vám fotky dávkovat, ale za pár dní jedu ještě do Turecka a najednou je to stejně lepší. Čekala jsem od Paříže něco ÚPLNĚ jiného. Dvě věci, které mě fakt překvapily jsou auta - třeba do centra Prahy se taky nedostanete autem, ale Paříž je úplně přehlcená. A druhá je barva. Paříž je prostě šedá. Ale vůbec jí to neubírá na kráse.
Rozhodla jsem se, že se od září začnu konečně učit francouzsky. A jednou se vrátím a chci tam zkusit žít. Třeba jenom rok. Ale život Francouzů by mi vyhovoval, pohoda, nikam nespěchají, řídí se heslem Carpe diem a večer si sednou na břeh Seiny a udělají si takový noční piknik. Prostě ráj na zemi.

Tak zase za rok.

16. července 2011 v 21:10 | idees
Vrátila jsem se z tábora. Hmm, inteligentní začátek. Letošek se ještě s jedním rokem řadí na první příčku. Super oddílák, skvělý oddíl, fajn lidi a zajímavé téma Indiáni. Mám 333 fotek a rozhodla jsem se je rozdělit do dvou článků. Ten dnešní bude smutný. Jsem smutná.

Quadrieannale 2011

20. června 2011 v 21:31 | idees
Čtu práve knihu John. Dřív jsem Johna uznávala, teď ho začínám zbožňovat.
Quadriennale je největší akce divadelně scénického umění, která se koná jednou za čtyři roky v Praze, letos ve Veletržním paláci. Kamarádům to vysvětluji jednodušeji - je to něco jako olympiáda, ale umělecká. Pusťte si tu písničku a připravte se na pořádný nával fotek.
Je to nepochopitelná výstava. Nepochopila jsem snad ani jeden objekt. Ale určitě na ni nikdy nezapomenu, pokud máte následujících šest dní čas, stavte se ve Veletržním paláci ;)

Hey guys, you ROCK!

12. června 2011 v 21:37 | idees
Určitě zkoukněte i klip.
Pivovarské slavnosti byly jednoduše perfektní.A to i bez piva.

Projdu skrz zrcadlo, vypadá to tam stejně, ale je to tam zrcadlově...Vyděsí mě, když zjistím, že lidé mají srdce napravo.

10. června 2011 v 22:02 | idees
Vienamské písničky jsou jedna z mnoha výhod přátelství s Vietnamci.

O výstavách v perfektních prostorách továrny píšu dost často (http://idees.blog.cz/1102/stinohry), protože každou středu je volný vstup...:D Tuhle středu jsme se byly podívat na Diplomky.
Tohle mě nadchlo. Slečna vydala jako diplomovou práci knihu, což by byl jeden z mých splněných snů, ale tenhle výrok....plánuju si tím popsat všechny bloky a sešity.

Vernisáž a jiné slasti

7. června 2011 v 21:49 | idees


Alespoň jedna rozostřená

When I was younger so much younger than today I never needed anybody´s help in any way..

22. května 2011 v 21:02 | idees
Kdy jste naposledy něco nakreslili křídami?

One Republic a jiné slasti

20. dubna 2011 v 21:55 | idees
19.4. 2011. Tohle datum si budu pamatovat ještě dlouho. Stačilo by pár slov. One Republic. SaSaZu. Skvělá atmosféra. Trapnej začátek. Ale takhle bych vás přece neodbyla:)


Vážně hrozně moc jsem se těšila. Už dlouho jsem tu spamovala větami typu už za čtyři měsíce, už za 68 dní, už za 2 589 hodin. Ale nevěděla jsem co přesně čekat.
SaSaZu je uvnitř vážně hezký. Dostala mě televize na záchodech. Eddie Stoilow se pěkně ztrapnili, i když k tomu přišli jak slepí k houslím (ale Brent Kutzl, ten sexy kudrnáč na ně vážně válel!:D), zahráli jednu písničku, pak půl hodiny nic, protože přestal fungovat mikrofon, pak zachraňovali Frozen a odešli. Stane se, no. Ke konci jejich vystoupení už bylo cítit takové to napětí - teď přijdou ti největší borci, ti, na které všichni čekáme.
A příchod to byl velkolepý. Asi dvě hodiny se přeplněné SaSaZu nudilo, vařilo (pár vedle mě to vystihl dobře: ,,Takový teplo neni ani když se milujeme... ''). Ale hned na začátku to One Republic tak rozjeli, že všechny nedostatky byly rázem zapomenuty a všichni se nechali unášet tou atmosférou. S nimi přišla energie, s nimi přišla show.
Z toho videa to musí být jasný. Stop and Stare mě nejvíc chytlo, v tu chvíli zpíval snad každý, Ryanova cover verze Rolling in the Deep od Adele mě dostala, Apologize dojalo všechny přítomné chlapce, kteří doprovázeli svoje slečny jak jsem si všimla a všichni najednou dostali potřebu je políbit, All the Time nejvíce dojalo, zvláště k tomu dodal Ryanův ,proslov ', který musel zahřát snad každého, kdo rozumněl alespoň pár vět a netřeba dodávat, že snad všichni čekali hlavně na Secrets. A Jeho ,,Do you speak English? Já rozumím česky!'' bylo prostě šílený. Šíleně střelený. Při těch největších hitech byla ta úžasná atmosféra snad i vidět.

Vlastně Ryan Tedder je kapitola sama pro sebe. One Republic nejsou vůbec studioví, každý tón dávali přesně a snad ani jednou mu to neujelo. Prostě perfektní. To jak byl bezprostřední, jak si to užíval jenom zapříčinilo to, že ho miluju čím dál tím víc:D Když vylezl na repráky a stál asi dva metry od nás, bylo to prostě nepopsatelný. Když vzal jedné fanynce i-Phone, protože snad každý druhý fotil a natáčel (nevím jak mohlo tolik lidí propašovat foťáky, ale můj chudáček zůstal doma na stole...), natočil celý ten dav, sebe, kytaristu, bubeníka a pak jí ho se smíchem vrátil...jo, už bych mluvila jako šílená fanynka. Ale všichni byli úžasní. Zvlášť houslista a kytarista Brent, toho jsem si musela vygůglit, protože přesně takový vlasy má můj pohádkový princ:) Stejně vám musí být všem jasné, jak moc skvělé to bylo!A to jak se ti vedle mě líbali při posledních tónech bylo krásný a strašně deprimující.

Fotky jsou pořízeny mobilem, takže promiňte tu kvalitku...
 
 

Reklama