Foto

sad teens with happy faces

13. listopadu 2012 v 21:01 | idees
Ha, žiju. Jenom se toho stalo strašně strašně strašně moc. Dvě výstavy. Miliarda písemek. Jeden debil. Dva filmy. Málo nových písniček. Málo času. Moc myšlenek. Moc přemýšlení.


All my secrets

12. října 2012 v 18:17 | idees
Titulek se vztahuje k OneRepublic. Čím hnusněji je venku, tím lepší mám náladu (miluju tohle počasí!) a tím víc měknu, co se týče hudby. OneRepublic, Foster the People, The Kooks jsou momentálně asi jediní, koho poslouchám. V listopadu tyhle klidné melodie snad naruší nová deska Aerosmith, která má být boží a já už se nemůžu dočkat :)

Ústecký půlmaraton

16. září 2012 v 18:19 | idees
Dnes se v Ústí konal již druhý půlmaraton. Letos jsem běžela 3 km nesoutěžní běh, ale i tak to bylo úžasné :) Jakoby to dnes ani nebylo to hnusný Ústí, na které nadávám minimálně třikrát denně, v centru města byla naprosto úžasná atmosféra, prostě ideální na focení :) Už se těším na příští rok!
A ještě potřebuju poradit - v čem stříhat HD videa ve formátu .mov ?

Barevná planeta

10. září 2012 v 21:08 | idees
Ha, nejvíc miluju lidi, kteří si koupí zrcadlovku, ještě neumí ani ostřit, ale hlavně že už mají na FB fanpage Fanda Vomáčka photography.
Tyhle fotky jsem pořídila v sobotu na multietnickém festivalu Barevná planeta. Jestli se tady někdy konala akce, kterou bych si rozhodně nikdy nenechala ujít, Barevná planeta je jedna z nich.


save me

31. srpna 2012 v 17:18 | idees
Končí prázdniny, už celý den prší a všechno je takové smutné. A já se bojím. Do teď to všechno byla jenom sranda, ale teď už si můžu říct dneska do školy nejdu a prostě nepůjdu. Bude to ještě zajímavý.
Přináším pár podobně melancholicky laděných fotek.

Šumava

2. srpna 2012 v 23:17 | idees
Vrátila jsem se po dlouhé době. Známí lidé, známé kočky, známý pes. Stejný dům, stejné místo, ale jeden úplně nový pocit. Cítila jsem se doma. Tak moc mě to překvapilo, že už mi to vlastně nakonec přišlo samozřejmé. Šumava je prostě srdeční záležitost. A nepřekonají ji ani Alpy, i když jsem si dlouho myslela, že ano.


Jen abyste věděli, tohohle kocoura nemám ráda. Je v šumavské rodince poměrně nováček, ale už si vydobil nejlepší postavení. Chová se jako pan Kocour, kouká na vás jako na vetřelce a nedokáže pochopit, že vy jste tam stejně tak doma jako on.

Tonight´s the night.

26. července 2012 v 19:48 | idees
Miluju Dextra. Ale to sem vlastně nepatří.
Doufám, že dneska už konečně usnu. Nenávidím ty noci, kdy se jenom převaluju ze strany na stranu, je půlnoc, pak půl jedný, najednou půl třetí a já pořád nespím. Vím proč to je a vím co mi pomůže. Vypadnout z Ústí. Už v sobotu! :)

Alpská krize

11. července 2012 v 20:07 | idees
Rakousko je prostě nádherné. Začínám dost vážně uvažovat o tom, že přestanu flákat němčinu, protože tady by se mohla hodit.

Nemohal jsem se dočkat, až sem pojedu, abych mohla fotit. Jenže my pořád někam pospícháme. A já vím, že s tím foťákem ještě pořádně neumím. Musím si každou fotku udělat pětkrát, abych konečně pochopila jak skloubit závěrku se clonou. Pokaždé, když už se mi to konečně povede, změní se počasí, což je tady v Alpách během pěti minut. Pak potřebuju další čas na to, abych si zase přenastavila foťák, jenže to už jsme zase někde jinde. A tak každý večer jenom zklamaně prohlížím fotky a říkám si, jak bych to vyfotila teď. Jsem zklamaná sama ze sebe, že nejsem schopná to vyfotit pořádně.
Nadruhou stranu - tyhle dovolenkové fotky zajímají tak maximálně mojí mámu a občas babičky. Je to nejspíš tím, že mě prostě nebaví fotit nějaké zámky a fontány, když vím, že tu samou fotku si stáhnu z Googlu. Pak se ale každý večer hádám s milými rodiči, že ty fotky stojej za hovno a že kompakt fotil líp. Nejvíc mě dostala věta, ať nezdržuju a dám si to na automat. Jestli mi tohle ještě někdy někdo jenom pošeptá, zabiju ho.
Kočka v Hallstattu

Břeh Hallstattského jezera

Salzburg

Salzburský dóm

Výhled z hotelové terasy

Grossglockner

Cesta na Grossglockner

Takže kritizujte, raďte.

České Švýcarsko

1. července 2012 v 20:00 | idees
Školní výlety nejsou zase tak špatné. Když už nic jiného, můžete fotit.

Today is the first day of the rest of your life.

23. června 2012 v 21:27 | idees
Na rubriky asi kašlu, stejně se mi fotky v článku nikdy do jednoho tématu nevejdou a já pak akorát ztrácím čas přemýšlením o tom, kam bych je zařadila. Po tom, co jsem objevila zen habits je ze mě něco jako minimalista a připadá mi to hrozně vtipné, když to vyslovím nebo napíšu. Takže smějte se.
Fotky z dneška a včerejška. Vlčí máky mě neopouští, dokonce jsem objevila jedno skvělé místo, kde si připadám, jako bych byla první, kdo tam kdy vkročil. A začalo mě bavit fotit lidi.
Hrozně mi vadí, jak JPG zabíjí kvalitu fotek. A blog je dovraždí úplně.


 
 

Reklama