Město

Shake up Christmas - Norimberk

18. prosince 2011 v 21:56 | idees
V Míšni jsme slyšeli tuhle písničku hranou na zvony kostela, nádhera ^^
Vstávání v půl třetí jsem přežila snad jen díky tomu, že jsme měli úplně perfektního průvodce, který mi dal čokoládu, prý abych se probudila. Jo, probudilo mě to. V Norimberku jsem byla v létě a moc se mi líbil, ale o Vánocích je ještě krásnější.
Nasáli jsme vánoční atmosféru. Vánoce na vás dýchají na každém kroku.

Míšeň

16. prosince 2011 v 16:21 | idees
Ve středu jsme se ulily s M. z toho nejhoršího školního dne a vyrazily do Míšně. Byl to fajn den, stihly jsme nasát vánoční atmosféru, koupit nejteplejší kabát jaký jsem kdy měla a večer ještě jít do divadla. Víc takových dnů! :)

If there´s anything I can do just call on me.

7. prosince 2011 v 21:28 | idees
Fotky vznikaly při ,výletu´do planetária, takže jsou většinou useklé, nakloněné anebo dost děsivě kompozičně, protože kdo někdy fotil před třiceti dalšími fotoaparátu neznalými lidmi, umí si představit, jak je těžké fotit, když vám před objektiv někdo strká svoje ruce anebo se vytrvale ptá: A proč si fotíš tu ceduli? A na co ti bude fotka starejch oprejskanejch hodin?

Keep marchin´ on.

7. srpna 2011 v 21:21 | idees
Slibovala jsem postupně přidávat fotky, jenže...

City dreamers - part 1

31. července 2011 v 19:27 | idees
Jsem doma, mám 700 fotek a budu se snažit vám je dávkovat.

Just don´t make me cry.

29. června 2011 v 21:26 | idees

*na zpívání tohohle s nejvíc fajnovými lidmi asi nikdy nezapomenu*


Lit-lit-lit-litoměřice.
Myslím, že tohle je tak čtvrtý článek o Litoměřicích, když já to městu fakt miluju. I když jako školní výlet bych vážně radši na ten bowling.

Praha

8. června 2011 v 21:56 | idees


Pondělí jsme trávili v Praze. Po každém dni v Praze píšu, jak jí zbožňuju. A dnes to nebude jinak.
Fotek mám strašně moc, snažila jsem se vybrat jenom ty, které se mi nějakým způsobem hrozně moc líbí.

The city

15. května 2011 v 20:36 | idees
Svoje město nemám ráda. Ale...ono je občas i hezké.
Patrick Wolf - The City
Občas mi pomáhá vyhrát nějakou tu soutěž.

I need another perfect line...

7. května 2011 v 20:13 | idees
Včera mi bylo fakt už dobře. Kromě toho, že jsem se trochu děsila toho, že do dveří přijde On a já budu zase v háji. Ale naštěstí k ničemu takovému nedošlo. Nakazila jsem se písničkou Morituri te Salutant a i když jsem musela brzo domů, nálada se vrátila na původní fajn stav. Během čtvrthodinové cesty domů mi začalo být neskutečně hrozně a teď si tu v pohodě lěžím s horečkou a připadám si jako feťák, který čeká na svoji dávku. Až na to, že někteří stepují v těch nejděsivějších koutech Prahy, vyhlížejí dealery a jiní spí u fejsíčku a v mezičasech stíhají ještě naštvat ty, kteří jim mohli alespoň trochu pomoci. Nechci vás zásobovat depresivními články, ale myslím že kdyby Lady Vanilka psala stejně depresivní posty, ČR vyhlásí národní smutek. Jenže blog je prostě můj vlastní svět a ten je momentálně dost mimo. Tyhle fotky z Velikonoc snad trochu vyvažují text, jsou z Velikonoc a je na nich zachyceno jedno z mých srdcových měst - Litoměřice. Fakt, kam se hrabe Praha. A zkuste si přečíst Modrá je barva nočních děsů, doporučení dobré knížky by mohlo trošku odčinit tu depresi ;)

Většinou jsem se zaměřovala hlavně na ty krásné detaily, kterých si sice nevšimnete, ale vytváří to pravé kouzlo.
Zítra budu koukat jen na komedie, psát si jen s lidmi, které jsem ještě nestihla naštvat nebo nakazit všemi problémy, a pak možná přijdu s veselým článkem:)

You may say I'm a dreamer but I'm not the only one..

23. března 2011 v 21:34 | idees

Jaro dělá s lidmi divy. Jinak se mám samozřejmě fajn. Vlastně víc než fajn. Za posledních pár dnů se toho událo hodně. Mimo jiné jsem se dozvěděla, že jsem podvyživená (takže jsem asi ztrojnásobila přísun cukrů :D), moje kamarádka je hluboko pod anorektickou hranicí BMI, hrozně moc mě baví zumba a propadám z IVT. Jak říkám, víc než fajn!
A kdo přijde na to, co je to za město na fotkách (všimněte si nové lanovky), vyhrává...pocit největšího machra:)

 
 

Reklama