Světla

All I wanna see is a sky full of lighters.

20. listopadu 2011 v 21:40 | idees
Děsně mě to bavilo. Dlouho jsem si jen tak nehrála. Ty první dvě se mi k tomu děsně hodí. A ta věc s blogspotem - všichni máte dost podobný názor jako já, díky. Něco chystám. Dám vám včas vědět.

Člověk je jako měsíc – má svou temnou stranu, kterou nikomu neukáže.

20. března 2011 v 20:17
Viděli jste superměsíc? Byl vážně nádherný. Miluju pohled na noční oblohu, ale v létě, za jasné noci, když je teplo a můžete třeba ležet v trávě...:)
Docela jsem se divila, co Měsíc provedl s 15 sec. expozicí:D
Nemohla jsem se mezi nimi rozhodnout, takže jsou tu obě. Ty bílé tečky, to jsou hvězdy. HVĚZDY! Poprvé v živote jsem vyfotila hvězdy. Nechápu. Miluju M. a její pohled z okna. Bydlet tam, celé dny jen sedím na balkóně a fotím:)
A protože víkend byl skvělý nejen na zážitky ale i na fotky, mám pro vás připravený ještě krásný západ a portréty úžasného kotěte:))
Víc takových víkendů! :-*

I'd like to make myself believe than planet Earth turns slowly...

9. března 2011 v 20:48 | idees
Owl City - Fireflies
Ou. Potřebovala bych rozšířit zásobu superlativů, protože dnešek si nezaslouží jen ty obyčejné. Útulná čajka, pořádně tlustý nelinkovaný sešit s Aerosmith (kromě oblečení utrácím nejvíc za papírnictví...), výtvarka, která je vždycky zábavná a tak podobně. Vůbec mi nevadí, že jsem se doma dozvěděla, že na posedávání po hospodách jsem moc mladá a měla bych chodit ze školy domů. Ty vzpomínky už mi nikdo nevezme a já budu v sedmdesáti s minimálním důchodem alespoň vědět, že jsem si ten život užila na maximum.
Tyhle fotky z hor vyjadřují moji náladu za poslední dny, bláznivá, veselá, a pak BUCH! BUCH! To jsou ty nezapomenutelné okamžiky:)

I can't fall asleep I can just dream.

30. prosince 2010 v 21:56
Ještě začerstva přidávám fotky z dnešního večerního focení. Tenhle pohled na noční Ústí se mi vždycky moc líbil, ale nikdy jsem nevěděla odud ho vyfotit, tak jsme se dneska nabalili jak na lyže a vyrazili fotit. Závěrku jsem měla na 1/2 a 1, takže bez stativu to nešlo, ale do jednoho místa nešel postavit a na fotkách je vidět, že jen opřít o zábradlí nestačí. Tak jen tyhle.
idees
idees
idees

štastný Nový rok

17. listopadu 2010 v 20:52
Státní svátek uprostřed týdne není vůbec k zahození. Až na to, že mám sobotu a vůbec si nedokážu představit, že zítra budu zkoušená z fyziky, píšeme z češtiny, něminy a dějáku. Stejně jsem se neučila.
Odpoledne jsem hodila M. sešity, DVDčka a knížky. Možná nepojede na lyžák. Asi se tam sama zblázním. Potom jsme jeli do nákupního centra, ne že bych si nedokázala zbytek dne představit jinak, ale potřebovala jsem helmu a bundu na lyže. Zrovna se konala nějaká akce, zakončená velkolepým ohňostrojem a rosvícením vánočního stomečku, před kterým ještě vystupovali ohniví muži.
Všude proudily davy lidí. Ohnivá show přestala být po čtvrt hodině zajímavá (a bojím se ohně...:D), mrzli jsme a nic pořádně neviděli. Když se konečně uklonili a naposledy poděkovali, začala hned hrát hudba z HP (pamatuju si, že je to ta píseň z plesu ve čtvrtém dílu, ale nikde jsem ji nenašla) a začal ohňostroj. Nikdo to nečekal a byla to nádherná podívaná. Tak úžasný ohňostroj jsem v životě neviděla. Rázem byly všechny davy lidí a zpoždění, zima a špátná organizace prominuty. Velké díky a klobouk dolů pořadatelům! V autě jsem si pak pustila Hallelujah a vzpomínala...
idees
idees
ideesidees
idees
idees
idees
idees
 
 

Reklama